| xCascavaalProblemex a întrebat:

E adevarat ca a aparut la hipermarket-uri ( Carrefour, Kaufland ) caiete cu Violetta?

Funditssssa happy :* ♥ ♪

Răspuns Câştigător
| ShizAnime a răspuns:

Este total adevarat. Poti gasi caiete cu Violetta care asculta muzica, imbracata in diferite haine.Eu am vazut si caiete cu Tomas si Violetta, Leon si Violetta, Frederico, Camila si toti ceilalti.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaa, e adevaraaat.

| ShadeAdda a răspuns:

Nuuuu... acum au aparut pana si caiete cu asa ceva?! Nuuuuuuuu! Why is life so cruel with me?

| betty678 a răspuns:

DA. Insa nu in toate. La mine in oras doar la Kaufland gasesti. Am vazut si pixuri si caiete si creioane si au aparut si acele romane cu Violetta!

| LovelyButterfly93 a răspuns:

Daa...le urasc :/

| Ilincadeea a răspuns:

Da! Eu mi-am cumparat happy

| leomessi2234 a răspuns:

Da. Funda? big grin

| DavidPines a răspuns:

Da, este adevarat. Verisoara mea, cel putin a innebunit cand a auzit asta! ☺

| YazanPlayer9 a răspuns:

E adevarat