| Eloissa_7084 a întrebat:

Am comandat de pe Aliexpress ceva si mi-a venit aviz de la posta in care mi se cere sa duc o copie a comenzii. Cum trebuie sa arate si unde o gasesc?

Răspuns Câştigător
| cuvant a răspuns:

Un screenshot de pe contul tau unde iti arata comanda

2 răspunsuri:
| RoxIone a răspuns:

Când te duci la poștă să ridici comanda te pune la fel. Adică, pe aliexpress îți arată comanda, aceea este. Eu așa am procedat când am ridicat comanda.

| Vaida_Vanessa_1999 a răspuns:

Dupa ce vei primi o hartiuta cu datele comenzii pe ea trebuie sa te duci la posta nationala din orasul tau ( sau in ce oras ai selectat sa ajunga coletul ) si sa le arati acel biletel. Dupa vei sta la o coada si vei astepta sa ti se dea coletul