| Daniel961 a întrebat:

Am facut niste comenzi pe aliexpress si mi-a venit instiintare de la posta peste 3 luni ca fi venit produsele dar am nevoie de:
-c.i si copie
-copie a4 a comenzii care sa cuprinda numele,prenumele,bunul achizitionat si valoare acestuia
-copie a extrasului de cont din care sa rezulte suma platita pentru bunul achizitionat.
Extras de cont si C.I e ok,dar de unde duc copie dupa comanda?
Mi-a venit pe mail,dar nu specifica acele mentiuni de le cer ei,decat numele, numarul ordinului si awb.
Chiar nu stiu de unde sa iau asta.
Sa fac printscreen pe site si il printez?

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Faci print cu lista produselor comandate, si a confirmarii.