| chessychelsey a întrebat:

Buna, am comandat in aceasta seara câteva articole de pe siteul h&m, din curiozitate am căutat firma de curierat care imi va livra coletul și am rămas surprinsă când aceasta nu era una cunoscuta, bineînțeles ca am intrat pe siteul lor și părea cam dubioasa treaba (econt se numește) acum nu știu ce se va întâmpla dar doresc sa-mi spuneti dacă comanda dumneavoastră a ajuns cu aceasta firma

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru mine conteaza sa primesc ce am comandat, nu ma intereseaza cu ce vine.

| Peachdelight a răspuns:

Da a ajuns. Așa se numește econt și este firma care aduce pachetul in țara, dar ulterior pachetul este preluat de fan courier și ei aduc coletul la adresa ta. Stai liniștita.