| monica7666 a întrebat:

Am cumparat de pe galerie de la mall o husa de telefon. Domnisoara de acolo a zis ca nu stie daca are pentru modelul meu. A gasit una si mi-a pus-o la telefon. La camera si la locul pentru incarcator se potrivea asa ca am luat-o. Cand am ajuns acasa am observat ca la difuzor si la locul de casti nu se potriveste deloc. Daca ma duc cu ea inapoi oare mi-o schimba? Am bon la ea dar nu am ambalajul ca nu mi l-a dat.

Răspuns Câştigător
| AndreiHuh a răspuns:

Da, important e sa iei ceva din ce are la vanzare la acelasi pret sau la un pret superior si eventual sa dai o diferenta

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mersi pentru fundă, sănătate multă, succes sa i ti rezolvi problema, ce vârstă ai? mersi.

| dfeel a răspuns:

Cel mai probabil da dar e o mica problema daca husa a avut ambalaj si nu ti l-a dat pentru ca tu ai plecat practic cu husa pe telefon.
E posibil ca ea sa fi aruncat ambalajul si atunci nu mai are cum sa o revanda.

| Valentinaldoilea a răspuns:

Nu se mai cere ambalajul. Am auzit la tv pe cineva de la OPC. Daca pomeneste de el, spune-i asta. Ai bon, trebuie sa o schimbe.

| Trickster a răspuns:

Du-te ca sunt sanse sa ti-o schimbe pentru ca ai bonul si in plus spune-i ca nu i-ai dat ambalajul daca il cere si pe ala

| monica7666 explică (pentru Trickster):

Eu vreau sa imi dea banii pentru ca oricum model de husa pentru telefonul meu nu au.

| AndreiHuh a răspuns:

Da, daca ai bonul o sa ti-o schimbe, dar nu o sa-ti dea banii inapoi!

| monica7666 explică (pentru AndreiHuh):

Dar pentru telefonul meu nu au model asa ca trebuie sa imi dea banii nu?

| AndreiHuh a răspuns (pentru monica7666):

In cazul asta ia husa pentru telefonul altcuiva, pentru ca banii nu cred ca o sa ti-i returneze.

| monica7666 explică (pentru AndreiHuh):

Dar daca iau un selfie stick oare as putea?

| monica7666 explică (pentru AndreiHuh):

Am rezolvat

| AndreiHuh a răspuns (pentru monica7666):

Ma bucur ca te-am ajutat :*

| AndreiHuh a răspuns (pentru monica7666):

Da, important e sa iei ceva din ce are la vanzare la acelasi pret sau la un pret superior si eventual sa dai o diferenta