| pinkys a întrebat:

Mi-am luat azi un laptop HP 620. am ajuns acasa si cand am pus ceva muzica se auzea numai la un difuzor. cand l-am cumparat in magazin nu am mai avut timp sa testez. stie cineva care e treaba? are doar un singur difuzor?
Multumesc! a

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai acest laptop are difuzor mono, asa ca nu ai cum sa auzi stereo. gasesti inf aici in primul rand http://www.novashop.ro/......48856.html

| MaxiValau a răspuns:

Da, are un singur difuzor. cauta pe google HP 620, si da-i pe al doilea site. uita-te la multimedia, si o sa vezi ca zice ca e mono. mono inseamna ca are un singur difuzor, iar stereo, 2 sau mai multe difuzoare. uite un sfat de la mine: data viitoare cand ai sa-ti iei un laptop, nu-ti mai luat HP. stiu pe cineva, caruia i-a scapat o minge de tenis pe tastatura ( de la maxim 10 cm inaltimea) si i s-a stricat hardul. sunt foarte fragile

| Ykuzo a răspuns:

Este posibil sa aiba probleme cu unul dinte difuzoare sau exista doar unul dintre ele. Cred ca ar fi bine sa te uiti prin carticica lui nu stiu. Am cautat pe net si am aflat asta: - Audio: Difuzor mono. Uite un site unde poti vedea mai multe detalii : http://pretmic.com/laptop-hp-620-mai-ieftin-decat-apa-plata/
Succes :)