| CrAzYAbOuTMuSiC a întrebat:

Am cumparat o carte astazi, mai exact, Jocurile Foamei de Suzanne Collins, volumul 2.si am gasit primul volum in varianat mare, si acum regret ca l-am luat in varianta mica.Peste o luna este ziua unei prietene care a si vazut filmul si ma gandeam sa ii fac ei cadou cartea in varianta mica si eu sa iau al 2 lea volum in varianta mare.Problema mea e ca nu stiu ce sa fac, ca nu stiu daca mama ar fi de acord sa ii dau ei cadou cartea. Voi ce ati face in locul meu?

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

I-as da acrtea cea mica, si eu as pastra-o pe cea mare.
Dar mama ta de ce nu ar fi de acord?

| CrAzYAbOuTMuSiC explică (pentru pwp):

Pai, probabil i s-ar parea ciudat sa o mai cumpere o data dat fiind faptul ca varianta mai mica a cartii e la reduceri si cartea mare e undeva pe la 50 de lei

| pwp a răspuns (pentru CrAzYAbOuTMuSiC):

Mda... dar totusi trebuia sa-i iei si prietenei tale ..care eajunge undeva la 30 lei happy

| CrAzYAbOuTMuSiC explică (pentru pwp):

Ei bine, asta e, am vorbit cu mama, si a zis ca nu are bani sa ia editia cartonata, si a zis ca de ce i-as da vol 2, am incercat sa caut pe scribd. com un capitol din vol 2 si nu am gasit. Ti-am trimis cerere, crezi ca poti sa imi trimiti linkul intr-un mesaj?

| pwp a răspuns (pentru CrAzYAbOuTMuSiC):

Ce link?

| CrAzYAbOuTMuSiC explică (pentru pwp):

Pe scribd.com,un link la cartea nr 2 sfidarea sau, in engleza fire catching

| pwp a răspuns (pentru CrAzYAbOuTMuSiC):

Dar nu stiu daca e pe scribd

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda :*