| maria123679 a întrebat:

Am și eu o întrebare. Am dat o comanda pe shein și ultimele actualizări despre livrare sunt de săptămâna trecută. Îmi spune ca data a fost schimbată din cauza lipsei de timp, știe cineva când imi va ajunge? A mai pățit cineva?

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.A mai patit multa lume.Considerand conditiile in care se lucreaza acolo, adica oameni in ture de 16 ore pe zi, platiti mizerabil, cu mii de articole produse zilnic, in locul tau as fi intelegatoare pentru lipsa de timp.

De vazut:
https://youtu.be/U4km0Cslcpg

| sammie a răspuns:

Poate peste încă o săptămână.