| Emma92882 a întrebat:

Buna!
Am dat o comanda pe shein pe 27 aprilie si cand coletul a ajuns la Bucuresti pe 4 Mai scrie ca pachetul NU a fost livrat de catre expeditor, ar trebui sa ma ingrijorez in legatura cu coletul? Puteti sa-mi spuneti daca ati patit si voi asa va rog.

1 răspuns:
| Crisstinayy12 a răspuns:

Pe aplicatia shein sau din contul unde ai comandat este o data care iti spune in ce interval de timp iti va ajunge coletul. Si oricum, nu are cum sa ajunga asa repede. Dureaza 2-3 saptamani maxim. Probabil a ajuns la Bucuresti dar nu e livrat la tine inca.