| Kirall a întrebat:

Buna happy Am fost prin oras cu colegele mai demult si am vrut sa imi cumpar o bluza de la Terranova dar nu aveam destui bani la mine asa ca am decis sa o cupar cand mai vin cu parintii rin oras dar din pacate cand m-am dus sa o cumpar Terranova se inchisese sad Deci, stie cineva daca mai este vreun magazin Terranova prin Craiova?/ puppy dog eyes FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Razvan03Andrei a răspuns:

Sincer,nu stiu daca mai exista, dar poti sa te uiti pe la magazine daca mai este vreo bluza asemanatoare...

Good Luck!

http://city.eva.ro/adresa-in-craiova/terranova/?id=8110

| Kirall explică (pentru Razvan03Andrei):

Am gasit adresa pe site-ul de la Terranova, in orice caz multumesc happy daca nu imi dadeai linkul acela nu ma gandeam sa caut pe site-ul lor!~~ FUNDA! happy

1 răspuns: