| Gafton_Lucas_1986 a întrebat:

Buna, am incercat sa dau comanda la ikea si cand sa dau pasul urmator imi spune "Te rugăm să introduci numărul străzii într-un format corect." Ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suni la ei și faci comanda telefonic

| SabinaSsss a răspuns:

Ai 3 campuri legate de adresa pe care le poti completa, ultimul fiind cel cu "informatii suplimentare" si completezi in felul urmator:
campul nr 1: doar numele strazii
campul nr 2: doar numarul strazii, fara cuvantul "numarul" sau "nr", pur si simplu numarul si atat.
campul nr 3: informatiile suplimentare tip numar bloc, etaj, apartament

nu folosi virgule in nici unul din campuri, doar spatiu intre cuvinte