| Lioana a întrebat:

Am incercat sa fac o comanda pe site-ul https://www.lightinthebox.com cu plata prin Paypal.
Cand sa dau finalizare comanda imi da mesaj cu rosu Verificati Codul Postal. Codul Postal e scris corect dar lor nu le place. Ce fel de cod sa trec daca nu cel de 6 cifre alocat strazii mele?

4 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Poate ca nu trimit in RO si de aici problema.

| cristi202 a răspuns:

Incearca din nou mai tirziu. Uneori mai apar erori pe paginile web cand e vorba de actiuni de genul acesta. Mie mi s-a intimplat de vreo doua ori pana acum si prima oara imi strofocam mintea sa vad ce si cum e gresit, cand de fapt eu completasem totul bine. Insa dupa ce a trecut ceva timp, ore, am incercat din nou si a mers perfect.

| PainTech a răspuns:

Cauta aici :
https://www.coduripostale.ro/

Nu are cum sa nu fie bun.

| Lioana explică (pentru PainTech):

Imi stiu codul. Nu trebuie sa-l caut. Site-ul cu pricina imi spune sa-l verific din nou.
Vreau sa stiu daca a mai facut cineva comanda si cum a reusit sa o finalizeze.