| from02hero100 a întrebat:

Am mare nevoie de un rucsac Converse all star! Imi puteti spune un magazin din Timisoara sau unde pot comanda ca sa il aduca in Ro! Singur o sa dau funda!

Răspuns Câştigător
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Depinde cu ce vrei sa platesti.
Alegi rucsacul, completezi adresa, numele si ce iti mai cere, alegi modul de plata si apoi finalizezi comanda.
Cred ca vei primi si un telefon pentru a o confirma, asa fac site-urile de obicei pentru a afla daca acea comanda e pe bune sau nu.
Astepti 3-4 zile si va veni.

6 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Daca nu ai gasit deja sau daca ai gasit si cauti un model mai nou de geanta sau rucsac converse, poate te ajuta: http://exclusivista.ro/category/converse/genti-converse/

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Http://www.one4you.ro/rucsacuri/rucsacuri-converse-72
Dai comanda si apare in cateva zile.
Bafta!

| from02hero100 explică (pentru ϟkatεVaηϟ):

Buna! Multumesc pentru site dar daca comand nu imi ia bani de pe card?

| from02hero100 explică (pentru from02hero100):

La Euro gasesc?

| ϟkatεVaηϟ a răspuns (pentru from02hero100):

Depinde cu ce vrei sa platesti.
Alegi rucsacul, completezi adresa, numele si ce iti mai cere, alegi modul de plata si apoi finalizezi comanda.
Cred ca vei primi si un telefon pentru a o confirma, asa fac site-urile de obicei pentru a afla daca acea comanda e pe bune sau nu.
Astepti 3-4 zile si va veni.

| pnker a răspuns:

Vezi la U-man ca e magazinul chiar langa Bega. Sau poti sa mai incerci la iulius mall ca si acolo mai erau cateva magazine care aduceau.

| badblood248 a răspuns:

Ebay.co.uk si gasesti acolo.