| biancaebar a întrebat:

Buna, am nevoie de un parfum bun, dar nu stiu pe care sa il aleg dintre astea 3 optiuni:
- Sì Passione de Armani
- Alien de Mugler
- Idôle de Lancôme

Care este cel mai durabil?

5 răspunsuri:
| Paul754880338 a răspuns:

Pentru cat dureaza, foloseste un tester ca sa afli. Care e mai bun, poate spune doar nasucul utilizatorului.

| Wr3nch a răspuns:

Recomand Alien.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Giovanni transpiraci sau Cristian Dihor.

| alina2k18 a răspuns:

Alien e prea comun, dar e foarte persistent. Personal mi se pare ca miroase bine doar cand e ger afara si iesi e wow, altfel e prea greu... poate apa de toaleta e mai usoara decat EDP banuiesc.
De celelalte 2 nu stiu, am avut un travel size de Si dar prima varianta nu flanker, nu mi s-a parut mai persistent decat Alien.

| Frumusica69 a răspuns:

Buna! Eu iti recomand Idole de la Lancome. Daca nu stii de unde sa il cumperi, o poti face de aici la un super pret si cu un cod transport gratuit Notino: https://kupoane.ro/store/notino/.