| elenyss a întrebat:

Am nevoie de un sfat. Ce sa aleg intre un Iphone 4s si Samsung Galaxy S 2? Raport calitate-pret?

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| Snoopyyy a răspuns:

Samsung Galaxy S2, e de 10 ori mai bun ca iphone 4, Rupe noriilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In nici un caz Iphone, Samsung Galaxy S2 este mult mai performant decat Iphone 4S datorita procesorului mai mare (1.2 MHz Dual Core) si datorita ecranului Super Amoled (care este mult mai rezistent decat cel de la iphone 4S) si de asemenea datorita sistemului de operare Android care este cu mult superior sistemului Ios de la Iphone.

| smile20000 a răspuns:

IPHONE 4S este cel mai bun

| ktalin2k a răspuns:

Samsung FTW

| panteravalcea a răspuns:

Ia-ti iphone 4s mult mai bun dupa cum sti cei de la Samsung ii copiaza daca sunt copiatie clar ca iphone e mai bun si plus ca iphone nu o sa se devalorizeze asa mult cum se devalorizeaza galaxy.eu zic sa numai stai p ganduri si sa iti iei 4s.o zi buna!

| freetime2000 a răspuns:

Cel mai bun e iphone 4s cu optiunea asta in care vorbesti in engleza... daca stii macar putin ca asta cunoaste si engleza asta mai pocita(scuze pentru expresie)dar sincer, nu stiu pretul exact

| MariiiaLUV a răspuns:

Buna.Si eu am avut de ales intre aceste 2 telefoane si am ales pana la urma iPhone-ul.Adevarul e ca poate Samsung-ul nu se strica asa de repede, dar mai multi prieteni mi-au zis ca iPhone-ul este mai bun si mai interesant...Acum e decizia tahappy