| oltenasu2010 a întrebat:

am si eu nevoie de un mic sfat. Ce ma sfatuiti sa aleg intre un Samsung galaxy S1 si un iphone 3g sau 3gs?

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC Samsung Galaxy S I9000, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/mobiles/compare.php?ids=3257%2C155%2C1729

Toate cele bune.

| Niiiicu a răspuns:

S1,are softul mult mai intuitiv si usor de folosit, fara mari restrictii

| EMKing a răspuns:

Salut
Eu te sfatuiesc sa iei S1 da nu stiu fa ce vrei ca S1 are androidul mare Funda plz

| poparaulmadalin a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa iti iei un Samsung galaxy s1 rezista mai mult si e si mai bun