| Runa100 a întrebat:

Am si eu o curiozitate.
Cumparam in mod frecvent deodorantul stick de la Addidas "Ice Dive". Insa de la o vreme nu il mai gasesc la niciun magazin sau supermarket din oras. Nici macar pe internet. Coincidenta face ca am facut o mica calatorie prin tara, si daca tot am fost, am verificat si magazinele din alte orase. Nici acolo nici urma de el, si nimeni nu stie sa imi spuna daca mai aduce. Stie cineva unde mai gasesc? Sau s-a scos de pe piata?

2 răspunsuri:
| Gabipn2017 a răspuns:

Cred ca s au înlocuit cu alte sortimente asemănătoare

| Runa100 explică (pentru Gabipn2017):

Variante cum ar fi care, te rog? Ma intereseaza strict variante de Addidas deodorant ''stick''.Ice Dive era stick gel, si imi era foarte practic. Nicidecum nu ma refer la variante ''roll on''. Alea sunt lichide, si nu imi plac sad