| Andrree a întrebat:

Hei, TPU! happy Stiti cumva daca samponul si balsamul Gliss anti-frizz a fost scos de pe piata? Sau are un nou inlocuitor? Despre cele in recipiente roz vorbesc. La mine in oras nu le mai gasesc in niciun supermarket. sigh Mi-am cumparat masca de par din aceeasi gama, dar nu o pot folosi pana nu imi cumpar si samponul si balsamul. Thanks a lot!

2 răspunsuri:
| 8mariastar a răspuns:

Nici eu nu l-am mai vazut pe piata dar este in magazinele online

| mihasiandra a răspuns:

Cred ca au fost scoase