| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care sunt in Spania, stiti vreun magazin oficial Samsung? Pentru ca caut (scuzati-mi cacofofonia) ceva ce nu gasesc la magazinele obisnuite si nici pe internet. In ce orice oras nu conteaza.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Eu stiu ca u esti fan android, dar itnre ipad 2 si 3 e o mcia mare mai foarte mare diferenta. Si nu se cumpara ca fluiditate ipad cu orice tableta de pe paita, poate doar cu Asus transformer prime, c ain rest nu prea.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Dar ce nu e bine daca e pe internet, ce vrei sa vezi?

| sltlp a răspuns:

Ca e si tare grei sa faci o actualziare, sa fim seriosi. 2. mai bine alegi ipad 3 decat galaxy tab, crede-ma. La telefoane s emerita android, dar la tablete, nu prea.