| angelo200 a întrebat:

Mi-am luat un stick de internet si cand dau restart sau pornesc PC-ul booteaza de pe acel stick, am verificat in bios ci la boot1 este dvd-ram i-am dat sa nu mai booteze alte dispozitive dar degeaba
daca stie cineva o solutie sa mi-o spuna

Răspuns Câştigător
| djdani1 a răspuns:

Înainte de a porni computer-ul, scoate stick-ul din el, intra in bios booteaza 1st hdd iar dupa intri in windows si bagi stickul!
Bafta!

4 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Înainte de a porni computerul, scoate stick-ul din el, apoi îl bagi după ce startează...

| Kylexy a răspuns:

Primul sector de bootare sa fie CD sau dvd romul
al doilea hardul, si celelalte dezactiveazale

| traveler a răspuns:

Solutii vad ca ai primit corecte si pe deplin pe intelesul tau.Insa nu inteleg de ce nu ai dat funda unui raspuns. daca continui cu asa comportament NIMENI nu te va mai baga in seama si vei latra ca un caine singur la luna.Fii corect.

| eugenl a răspuns:

Cauta in bios si vezi daca nu in loc de hard disk calculatorul cauta sa se incarce de pe stick