| AlinCristian75 a întrebat:

Hei! Cautam si noi locatie pentru banchet clasa aVIII a.In Prahova ca preferinte avem sa avem unde sa stam cel putin o noapte. Sa avem o sala unde sa facem petrecerea festiva.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Si nu cautati? Aveti zeci de site uri de turism, doar nu va asteptati ca sta cineva sa-si piarda timpul sa va caute voua cazare sis a va insire link-uri pe aici ca sunteti voi lenesi sa cautati singuri

| AlinCristian75 explică (pentru Adry05):

Daca gaseam ce cautam nu mai puneam intrebare dar trebuie sa comentezi tu repede ca țațele

| Adry05 a răspuns (pentru AlinCristian75):

Si ti se pare ca noi suntem agentie de turism sa stam sa-ti cautam tie hoteluri sau sa stim? Daca tu nu gasesti, noi de unde?

| AlinCristian75 explică (pentru Adry05):

Nu inteleg de ce tot comentezi daca nu vrei sa cauti nu cauta! Si nu mai comenta aiurea

| Adry05 a răspuns (pentru AlinCristian75):

Asa e, continua unei conversatii e comentat aiurea. Eu inteleg ca te doare un pic orgoliu ca ti-ai dat seama c-ai gresit, da puteai macar sa fii suficient de destept sa te retragi in loc sa continui in registru "De tata" cum iti place tie sa spui acolo la clasa a VIII-a unde ma gandesc ca e o vorba de mare smecherie

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nici in prahova nu sunt sute de pensiuni si hoteluri... turistinfo.ro la puricat

| AlinCristian75 explică (pentru suntserios):

Nu am gasit ce ne trebuia