| xxpixelchickxx a întrebat:

am si eu o intrebare. In ianuarie se fac 2 ani de cand mi-am reinoit abonamentul la vodafone, intre timp am vazut un telefon foarte dragut si luni vreau sa ma duc sa-l cumpar prin reinoire de abonament pe inca 2 ani.Problema este ca nu au trecut inca 2 ani, credeti ca as putea reinoi abonamentul chiar daca nu a trecut acest timp? Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
| judgement a răspuns:

Da, daca ai citi contractul ai stii ca prelungirile de abonament se pot face dupa primul an de abonament. in acelasi contract pe care il ai scrie ca punctele de fidelitate pot fi utilizate tot dupa primul an de abonamentwinking

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Intră şi la ei pe site, găseşti mai multe informaţii.
www.vodafone.ro
Pa, pa.