| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare in ianuarie mi se fac 2 ani de cand mi-am luat un telefon pe abonament la vodafone si luni vreau sa-mi cumpar alt telefon prin reinoire de abonament pe inca 2 ani, credeti ca se poate desi inca nu au trecut 2 ani, 2 ani fiind in ianuarie...multumesc anticipat

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

DA s-ar putea!

| 7MyLuckyNumber a răspuns:

Sigur se poate un prieten de-al meu a facut acelasi lucru saptamana trecuta treci pe la un magazin deal lor. plss fundizta