| xxpixelchickxx a întrebat:

as avea si eu o intrebare in ianuarie fac 2 ani de la cumpararea unui telefon pe abonament de la vodafone, insa eu am vazut un telefon dragut si luni vreau sa ma duc sa-l cumpar.Problema este urmatoare, as vrea sa-l achizitionez prin reinoire de abonament pe inca 2 ani, credeti ca pot? Din moment ce nu au trecut 2 ani? Evit sa il reinoiesc pe 1 an, pentru ca asa devine foarte scump...Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
| gheorghita a răspuns:

Nu este nici o problema, crede-ma! Ei abia asteapta sa iti reinoiesti abonamentu, sa aiba siguranta ca te vor avea cat mai mult timp client. Sa folosesti sanatoasa telefonul!

3 răspunsuri:
| A_5617 a răspuns:

Si eu am abonament la vodafon...si mi-au spus cei de la Vodafone ca dupa un an de la cumpararea unui telefon[+ prelungirea pe 2 ani]... dupa un an pot sa prelungesc iarbig grin

Răspuns utilizator avertizat