| Deea_Anndreea_1989 a întrebat:

Bună! Am și eu o întrebare legată de siteul Joom, comanda mea e de maxim 50 de euro, am înțeles ceva de taxa vamala sau ceva de genul. Cam cât ar fi? E sigura aplicația? Am vazut comentarii pozitive despre Joom cât și ce cumperi.

1 răspuns:
| sweetys a răspuns:

Am cumpărat și eu de la ei. Nu am plătit nici o taxa vamala. Produsele mici mi le-a adus postarita din oraș, iar produsele mai grele ( 500g+) a trebuit sa merg la posta vamala. Acolo am plătit 3 lei fiindcă m-am dus după ceva timp( o săptămână și trebuia sa le iau după max. 3 zile de la data de pe aviz) și mi s-a băgat o taxa ( un fel de chirie). Și nu am avut cine știe ce produse foarte scumpe (apr 150 lei).