| ionut9908 a întrebat:

Aş dori să aud nişte păreri despre site-ul AliExpress.

Răspuns Câştigător
| ℓαυяα a răspuns:

E bun, gasesti multe produse la prețuri avantajoase. Calitatea e in raport cu prețul. In schimb, problema e la transport. Uneori aștepți foarte mult un pachet, cateva luni chiar (in funcție și de perioada, unele persoane așteaptă și acum colete din noiembrie). Ele ajung destul de repede in tara dar stau mult in BSI. Coletele care nu pot fi urmărite se pot rătăci, deși sunt cazuri mai rare. Uneori pot ajunge și sparte, deci nu îți cumpara chestii care se pot sparge ușor.

| AdelinaC a răspuns (pentru ℓαυяα):

Ce inseamna BSI?

| ℓαυяα a răspuns (pentru AdelinaC):

Biroul de schimb internațional, unde sunt sortate coletele.

3 răspunsuri:
| animalbia146 a răspuns:

E ok, dar produsele ajung intr-un timp lung, uneori nu arata ca in poza sau nu au o calitate prea buna, sau iti e incurcata comanda sau nu mai vine deloc