| Jupiterrr a întrebat:

As dori niște site uri ieftine si de încredere pentru a-mi lua niste nikeuri air force 1. Păreri?

6 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Stifturi laughing cred, am vazut sunt 90$ iar Nike Air Max 2009 is 160$, eu am din astia air max 2009 model, am 3 perechi,de astia pot sa zic,is cei mai ok pantofi sport ce am porbat,folosit vreodata,nu se lasa, nu se fac lopeti, daca intelegi ce zic, arata foarte bine, sta foarte bine, te simti nemaipomenit de bine in ei.
Primii am luat in 2009 intimplator, verzui, mi-au placut atata de mult incat dupa nu stiu cati ani am cautata sa mai iau si nu mai se gaseau, nu mai faceau. Dupa nu stiu inca 1-2 ani surpriza vad la finishline astia dar erau portocalii, am intrebat au zis ca da au facut iar modeleu ala ca erau foarte cautati.
Am luat pe aia portocalii, apoi dupa o luna au adus verzui si am luat inca o pereche, asa ca am 2 verzui si 1 portocaliu, deci am si pe aia din 2009 laughing si i-am purtat mai mereu,eu nu is adeptu sa port zilnic altceva, port ceva cemi place pana se duc, apoi iau altii.
Am incercat si alte modele stifturi, iar ce arati tu is din piele, nu cred ca mi-ar placea si nu stiu daca sunt asa de grozavi.
Eu si pe aici cand ies cu aia verzui toata lumea se uita laughing unele colorate chiar imi zici, vai imi plac pantofii tai laughing Nu stiu cum sa pun poza aici sa iti dai seama despre ce vorbesc.

| relian a răspuns:

Https://sneakhype.com/......orway.html

Vezi de se deschide, macar sa vezi cum arata ce am spus eu.

| Legion7X a răspuns:

Adică vrei niste chinezării, că un adidas original, nu poate fi ieftin.

| Jupiterrr explică (pentru Legion7X):

Ma refeream ca unele site uri sunt mai ieftine sau mai scumpe decât celelalte, dadusei de un site dar nu știam daca e de încredere si doream si părerea altcuiva sa nu dau 400 pe o pereche si sa mi se spună ca mi am luat teapa ca pe alt site era mai bun si ieftin

| Legion7X a răspuns (pentru Jupiterrr):

De unde ești Nu ai magazine in orașul tău?

https://www.google.com/......ps?/search

https://sizeer.ro/nike-air-force

| LARISSSAAA144 a răspuns:

La ce model de nike uri vrei tu, nu crd ca i gasesti ieftini pe nici un site. Daca ii vrei ieftini iti iei un alt model mai vechi