| passenger a întrebat:

As vrea sa-i fac cadou colegei mele de Craciun un set de baie (cu sapun, sampon, gel de dus etc.). Stiti vreun site unde pot gasi seturi din acestea mai ieftine?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

NU se fac cadouri: sapunurile, gelurile de dus si parfumurile.

iata de ce:
https://www.instagram.com/p/ClDsNDqojus/

| emabrumareanu29 a răspuns:

Poti comanda d ela Ladys sau Avon seturi ieftine. Sau le poti compune tu un sampon la 5 lei, n gel de dus la 6 lei si ii mai poti pune si un fard langa si nu cheltui asa d emulti bani pentru cadou.

| Catalyna306 a răspuns:

Depinde cat de ieftine pot fi.Pe internet poti fi ieftine dar iti adauga si transportul destul d e mult, si nu se merita! Poti comanda de la Avon sau Oriflame.sunt in aceasta perioada seturi cadou la preturi de nimic, gen max 25. sper ca ti-am fost de folos.