| IdealShade a întrebat:

Buna as vrea sa intreb unde este tirgul cu haine la Galati? Imi trebuie urgent ca saptamana viitoare ma duc la Galati si as vrea sa stiu unde este tirgul cel mai mare cu haine sau ceva magazine cu haine concrete si magazine cu cosmetica si bijuterii!

Răspuns Câştigător
| 0000anonim0000 a răspuns:

Sunt o gramada. Poti incepe cu Depozitul (sunt mai ieftine, de multe ori sunt de calitate, daca stii sa cauti), Ar fi super-market-urile...gen Real, Metro(iti trebuie card de client, e cash&carry), Selgros(la fel ca la Metro), Kaufland. Am sortat super-market-urile in ordinea in care gasesti mai multe haine, de la primul la ultimul. Dupaia ar fi Winmarkt(fostul Modern), unde gasesti o gramada de chestii, dar sunt scumpe, deci ai grija. La Real ai magazinul Deichman, unde toate incaltamintele provin aproximativ din Germania, si preturile sunt chiar mici! Sper sa te descurci. Funda?