| XnameX a întrebat:

As vrea sa mănânc la subway pentru prima data însă nu prea stiu ce sa comand si cum. Adica stiu ca poti sa iti faci ce sandviș dorești. Stiu ca e o întrebare tâmpită dar cand ma duc acolo, ce ma întreaba de obicei si eu ce ar trebui sa răspund?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai te uiti si tu la sandvisurile afisate acolo si iti alege ce iti place.

Prima data te intreaba daca vrei mic sau mare, ce fel de paine vrei (este o lista cu tipuri de paine).

Iti pune in el ingredintele, apoi te intreaba ce legume vrei... iti alegi + sosuri + sare... si gata.

| KodrutZ a răspuns:

Ia mai bine si da niste bani unui copchil amarat. Daca nu ai habar ce cauti la SW, de ce ma rog sa te duci acolo? Ca e trendy?
P.S. Am SW in oras de vreun an si ceva, trec adesea prin zona, cred ca am luat o singura data de acolo ceva. Nimic impresionant, poti sa faci si acasa asa ceva la juma' de pret.

| XnameX explică (pentru KodrutZ):

Daca nu am habar vreau sa aflu nu ne am născut toti învătați.