| RicardoV a întrebat:

Buna ziua dragi colegi am o mica problema. In curand doresc sa imi achizitionez un Smart Tv, cu sau fara 3D, la 119-122 cm. Acum problema este ca nu stiu ce sa aleg avand in vedere ca am gasit 2 modele. Unul avand pretul de 2500 lei LG mai exact 47LB650V avand 119cm, al doilea un Samsung cu Smart Full HD 3D 122cm mai exact UE48H6800 la pretul de 3600 lei. Multumesc astept si alte pareri o zi excelenta va doresc

Răspuns Câştigător
| Cidul a răspuns:

Salut!
In general Samsung e mai de calitate decat LG. Nu neaparat ca se reflecta asta in pret, dar sunt mai multe puncte in plus pentru Samsung.
Eu am un Smart Samsung si sunt foarte multumit de el. Am facut diferenta cu un prieten care are LG si m-am convins ca am facut alegerea corecta.
Bafta!

1 răspuns: