| anonim_4396 a întrebat:

>3 Am nevoie de pareri despre telefoanele : Lg Optimus L7 705 si Lg optimus p970. Nu stiu care sa-l aleg, nu conteaza pretul vreau doar sa stiu care e mai bun si "superioritatea"(cu cat e mai bun) fata de celalalt.Nu vreau comparatii, vreau pareri personale

Astept raspuns repede si amanuntit. Multumesc anticipat!

Dau funda!

Răspuns Câştigător
| piciu25 a răspuns:

L7 este superior lui p970, datorita procesorului dualcore de 1ghz, ecranului mai mare, viteza mai mare in download si filmeaza cu o calitate mult superioara lui p970. Eu as alege l7. Asadar the winner is: decizia iti apartine!

1 răspuns:
| DenisDulubei a răspuns:

Pai eu cred ca LG optimus l7 de ceva vreme am inceput sa ma intereseze telefoanele si din marcile cele mai cunoscute am tinut in mana cateva telefoane printre care si asta da cu adevarat este mai bun deoarece zic eu este putin mai performant merge mai bune tuchul in schimb din cate stiu majoritarea lgiurilor stau cam prost la capitolul rezistemta sper ca te-am ajutat.