| Alexandra2095 a întrebat:

Buna:) As vrea sa-mi fac comanda de haine pe site-ul de la miniprix(www.miniprix.ro). Voi ati mai facut comanda pe site-ul asta? E serios? Ca imi cere CNP-ul si alte date personale. Mi-am mai facut comanda de vopsea pentru par, dar nu mi-a cerut date personale. Oare pot avea incredere ca totul e ok? Multumesc:-*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti recomand. Ai intrat intr-un magazin "Miniprix"? Si eu am avut tentatia sa comand, pana cand am intrat in magazin.Si ghici ce? Cat de frumos sunt prezentate pe Internet, si in magazin... Un second-hand. straight face. Sincer am ramas uimita.
Acum daca vrei sa-mi urmezi sfatul ok, daca nu., nu!

| run333 a răspuns:

In general se cer aceste informatii pentru facturare.Eu unul nu am luat de la ei nimic dar am gasit intaplator un magazin cu haine marfa care pot sa-ti spun ca sunt de incredere pentru ca am comandat de cateva ori de la ei, www.tuatara.ro,si ei mi-au explicat treaba cu cnp si alte chestii.

| loricika a răspuns:

Da eu am facut comanda e serios sit-ul doar ca am facut comanda la mai multe produse...si nu au venit toate deoarece nu mai aveau in stoc chiar daca erau expuse in rest ce sa-ti spun sunt haine de firma...adika bershka ale mele toate au fost bershka de fete alea de baieti nu stiu.