| Lavuu a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac de revelion? Asi vrea sa imi spuneti si cateva culori la moda etc. Cel mai complex raspuns primeste funda:*. Hel me please? sad.

Răspuns Câştigător
| Ananasa a răspuns:

Ai aici mai multe variante de tinute :* :

1. Blugi, tricou rosu, vesta de blana si o esarfa colier bla bla
2.Colanti maron, UGG-urio rochie tricotata maro deschis si o vesta de blana
3.Bluza de dantela, bluza overside, pandantive, fusta rosie, ceas.
4.Bluza alba, jacheta maro, esarfa roz, Geanta ov, cizme cu toc, pantaloni gri.
5. Pulover tricotat, pantaloni maro, vesta mov, cizme roz, tricou negru.

Stiu ca daca te gandesti nu arata deloc bine dar in revista CG sunt prezentate pe manechine si arata super-tare!

Sper ca ti.am fost de folos.P.S se poarta rosu si maroon
Funda? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Lorika a răspuns:

Depinde unde vrei sa mergi si cati ani ai. Ai putea sa iti i-ei o pereche de blugi albastri si un tricou sau o bluza mai lunga alba cu imrimeu amuzant pe ea, ier deasupra sa iti pui un ploveras cu o culoare care te prinde. Daca vrei sa fii un pic mai eleganta ai putea sa iti i-ei o rochie deasupra genunchiului cu alb si negru+un bolero(daca iti este frig). Sper ca te-am ajutat!

| Roxaanaaa a răspuns:

De Revelion eu mereu ma imbrac rosu cu alb pentru ca e sarbatoare si e fain.hmm culori la moda.:mov, rosu, verde cam astea sper ca te-am ajutatbig grin