| KimK a întrebat:

Buna :) Ati comandat vreodata de pe site-ul www.b-mall.ro? Sunt de incredere? Vreau sa imi iau niste tenisi converse cu un model pe care nu l-am mai vazut in Romania si ..meh. Am citit acolo ca plata se face prin Ramburs prin Urgent Curier/Fan Courier, cu Card Bancar sau PayPal. Oare se face si pe loc? [sau asta inseamna ramburs? Ca nu am inteles :)) ] Astept parerile voastre.

Răspuns Câştigător
| AmaliaAmi a răspuns:

Buna! Eu chiar am cateva haine de acolo si iti spun 100% ca sunt de incredere.Adica asta este parerea mea si eu una am platit cu cardul bancar insa nu m-am interesat daca poti plati pe loc.Dar chiar merita, si ai sa vezi ca sunt de buna calitate. Sper ca ti-am fost de folos. Fundita?big grin