| DjAnnaLove a întrebat:

Ati comandat vreodata pe okazii (de ex niste tenisi converse ieftini) si ati luat teapa? happy

Răspuns Câştigător
| davidtm a răspuns:

Da am comandat.
nu conteaza site-ul.
conteaza calificativile, vanzatorului.
eu am cumparat un telefon
am primit coletul, si dupa am dat 900 ron.pentru ca atat costa.
dar el putea sa-mi pune si o ceapa, in cutie, in loc de telefon.
dar m-am uitat la calificativele lui.si am zis ca e de incredere.
funda?

| DjAnnaLove explică (pentru davidtm):

Mersi mult! :d

| davidtm a răspuns (pentru DjAnnaLove):

N-ai pentru ce.
sa nu uiti de funda:*
winking
sper ca stii cum sa te uiti la calificative.

| DjAnnaLove explică (pentru davidtm):

Pai thinking ...scrie pe acolo "100% calificative pozitive". Crezi ca e ok? Nu stiu, am gasit niste tenisi converse all star doar la 99, 90 ron si zicea fratele meu "de ce crezi ca is asa ieftini? O sa iei teapa." Sunt din Baia Mare si a mai vazut pe un site local ca multi in ultima perioada si-au comandat de pe net si au luat teapa, unul a comandat de pe okazii. Deci cred ca iti dai seama ce spaima am acuma in mine. laughing Nu stiu ce sa fac.

| davidtm a răspuns (pentru DjAnnaLove):

Pai uita-te sa aiba cat mai multe calificative.
el poate sa aiba doar un calificativ pozitiv.
si de aceea iti arata 100%

| davidtm a răspuns (pentru DjAnnaLove):

Nu cred ca va fi o teapa, pentru ca are 115 vanzari.
si acele 115 vanzari, sunt pozitive, cumpara cu incredere.

| DjAnnaLove explică (pentru davidtm):

Multumesc mult de tot! :*

12 răspunsuri:
| PanaceuUniversal a răspuns:

Cel mai mult conteaza calificativele celui care vinde. Insa poti sa iti iei teapa si asa. Eu mi-am luat telefon de pe ocazii, nou nout, fara probleme!
Bafta!

| ѕмιℓєє a răspuns:

Nu contează site-ul, ci de la cine cumperi, eu am cumpărat şi nu am primit niciodată vreo ţeapă happy.

| Okaziiro a răspuns:

Buna ziua,

Prin intermediul site-ului Okazii.ro se pot cumpara produse in siguranta. Okazii.ro recomanda tuturor utilizatorilor sa aleaga produsele marcate cu Garantia de Livrare sau, in cazul in care acestea nu fac parte din program, sa solicite vanzatorului Garantia de Livrare. Acest serviciu este gratuit si se activeaza instant pentru vanzatorii Okazii.ro.

Principalul avantaj al Garantiei de Livrare este protectia sporita a cumparatorului prin garantarea primirii produsului descris pe site. In caz contrar, utilizatorul poate solicita returnarea articolului în termen de 3 zile lucratoare de la primirea acestuia. In aceasta perioada contravaloarea produselor achizitionate prin intermediul Garantiei de Livrare este blocata intr-un cont intermediar, detinut de catre Okazii.ro. Daca in acest interval cumparatorul nu reclama conformitatea produsului cu descrierea de pe site, banii sunt deblocati si transmisi mai departe vanzatorului. Recomandam tuturor utilizatorilor sa aleaga produsele marcate cu Garantia de Livrare sau, in cazul in care acestea nu fac parte din program, sa solicite vanzatorului Garantia de Livrare. Acest serviciu este gratuit si se activeaza instant pentru vanzatorii Okazii.ro.

Un utilizator mai poate alege si primirea articolului cumparat prin Predare personala sau la punctul de livrare Okazii.ro din cadrul Magazinului Domo aflat in incinta Baneasa Shopping City, Bucuresti. Astfel se asigura faptul ca produsul pe care utilizatorul il achizitioneaza este cel dorit si tranzactia se incheie numai daca articolul corespunde calitatii si caracteristicilor pe care vanzatorul le-a furnizat in anunt.

In cazul in care doriti asistenta in activitatea pe site sau daca aveti nelamuriri, echipa de Asistenta Clienti Okazii.ro va sta la dispozitie pe adresa suport@okazii.ro sau la numarul de telefon 0374652944.

O zi placuta,
Okazii.ro

| filaret000 a răspuns:

Eu am comandat un ceas...cu 100lei ff bun..il mai am si acuma il am de 2ani cam asa.dar sunt unii care dau teapa.

| emmyD a răspuns:

Fratele meu a comandat un Kindlebook a ajuns repejor calitatea maxima