| TheMadKing a întrebat:

Buna, atunci cand comand de pe joom si pun destinatia unde sa ajunga coletul acolo unde pui numarul casei si strada pot sa pun altceva ca nu vreau sa mi le aduca postasul acasa doresc sa ma duc sa le iau eu si sa le primesc

1 răspuns:
| Lioana a răspuns:

Comenzile de pe Joom le livreaza Posta Romana deci n-ai nici o sansa sa-ti fie livrate acasa. Totusi daca e vorba de colete mici cu valoare sub 10 dolari s-ar putea sa-ti fie puse in cutia postala.