| izabelageorgiana a întrebat:

Aveti idee de unde as putea cumpara volumul 2 din "Fortele Raului Absolut" in Pitesti? Am cautat la Casa cartii dar nu am gasit nimic. Primul volum l-am luat cu ziarul Libertatea dar nu va mai aparea si volumul al 2-lea. Funda+vot la cine ma ajuta. Multumesc!

1 răspuns:
| lavytwilight a răspuns:

CARTEA ASTA A APARUT DE MULT LA LEDA DECI DE CE NU FACI COMANDA DE PE NET? eu asa mi-am cumparat toata seria din cronicile wardstone (si sunt multe ) si te asigur ca este mai ieftin decat in magazine.platesti doar taxa de transport deci iti sugerez sa le iei si pe celelalte din serie ca sa nu platesti de mai multe ori aceasta taxa (cam de 15 lei).in plus colectia asta a avut-o si revista BRAVO!