| TheArtIsMyDrug a întrebat:

Cam in cat timp ati primit coletele de la elefant.ro acum, pe timp de pandemie? Trebuie sa fac un cadou cuiva si imi estimeaza livrarea ca fiind peste o luna, ceea ce ar depasi ziua de nastere a persoanei respective laughing

Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ti-au spus peste 1 luna, cel mai probabil va sosii peste 2, fiindca sunt intarzieri masive si ei nu vor sa descurajeze cumparatorii sau sa-i piarda si atunci spun jumatate de adevar, fiindca transportul international nu functioneaza inca.