| blairelovesmusic a întrebat:

Care a fost cel mai frumos cadou pe care l-ai primit de ziua ta de naştere?

Răspuns Câştigător
| SharpEagle a răspuns:

S-a nascut copilul pe care intentionam inca din primele luni de sarcina sa-l botez, sa-i fiu nas. S-a nascut natural, fix de ziua mea.

3 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

O carte de la sotul cu un subiect care pe mine ma interesa dar cu care el nu era de acord si totusi a luat-o din dragoste fata de mine.

| oglindasultanului a răspuns:

Cred ca cel mai frumos "cadou" sunt persoanele, care vin si isi fac "timp" pentru tine. Cand aveam vreo 10 ani (nu-s sigura exact), matusa a dus pe fiica unei prietene de a ei, la ziua mea, nu am ramas prietene sau sa ne intelegem ca "prietene", prietenia depindea de matusa care o aducea. Apoi, am avut prietene virtuale cu care faceam gluma ca noi voiam "baieti" cadou. Persoanele care iti plac si va intelegeti, desigur, nu cand vine vreunu care "sufera" sa ti-o strice cu prezenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O caricatura cu mine. E si acum pe perete.