| deyu121 a întrebat:

Buna TPU.Am plasat o comanda pe hm insa am gresit marimea.Astazi am sunat la ei,dar mi-au spus ca pachetul a intrat deja in depozitul curierului,si ca ei nu mai pot face nimic. Daca sun la cei de la firma de curierat inainte sa imi livreze pachetul si le comunic ca e o greseala si daca il pot returna la cei de la hm, ceea ce m-au sfatuit si ei o sa il returneze? O sa fie costuri mari? O sa inteleaga care e problema? Daca ati avut si voi experiente de genul acesta.

2 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Salut! Asteapta sa-l primesti, probezi, pentru ca masurile difera de la brand la brand, si daca nu iti place, il returnezi. Platesti transportul doar, vreo 15-20 de lei.

| LoveSleep a răspuns:

Îi spui curierului că nu mai vrei pachetul. N-o să-ți ia banii din buzunar și-o să ți-l lase la ușă. Te-ai răzgândit, îl duce înapoi, nu e nicio problemă.