| 007Natalia007 a întrebat:

Bună, cât de serioasa este firma de rochii pallmyra?
As vrea sa dau comandă și nu știu..sa nu fie vreo țeapă

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu probezi produsul inainte sa il cumperi, sa fii sigura ca va fi teapa. Asa ceva trebuie cumparat din magazin fizic, nu online.

| Simpatic a răspuns:

Nu cunosc acest site e adevarat, insa pentru rochii si haine in general recomand sa cumperi din magazine fizice...asta pentru a avea certitudinea ca primesti ceea ce comanzi!

| BarsanLena a răspuns:

Este o nesimțire totală să nu cumpărați de acolo am dat comandă de rochie și mi-a venit un compleu pe care nici bunica nu l-ar purta și nu răspund la nimic pentru retur sau ceva?