| codry a întrebat:

Ce as putea sa-i iau cadou unei fetite care implineste 4 ani luna asta?(este si finuta mea).

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Un ursulet mare de plus sau o papusa si bani [ii ia mamasa ce vrea]

4 răspunsuri:
| Alexalice10 a răspuns:

Cred o papusa este foarte potrivită. Sau dacă nu, poate niște haine.

| AnaAnahi a răspuns:

Paithinking Haine, Si cateva jucarii.

| Pupica a răspuns:

Sunt o gramada de jucarii pe care le-ai putea lua pentru varsta asta. poti incerca cu papusile interactive de genul Papusa Maria, Papusa Ioana etc sau animalutele interactive de la Animagic. depinde si de buget.
http://www.jucariisijocuri.ro/papusi-si-accesorii.html