| Taylor9999999999 a întrebat:

ce as putea sa ii cumpar unei fete de 1 Martie, vreau so impresionez sa fie ceva simbolic... E prietena mea ( sa zic asa ) dau fundita pentru cel mai bun raspuns. Multumesc. Aa, si scuzati pentru categorie

10 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poate ceva simbolic de genul http://www.crownfashion.ro/......me-3218549 cu o floare si un snurulet traditional.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate ( sau alte motive ), deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Pentru alte detalii despre "regulile" de pe acest site CITEŞTE Regulamentul şi "Întrebări Frecvente" la linkul :
http://www.tpu.ro/termeni-si-conditii
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Toate cele bune.

| neutrino a răspuns:

Ai o parere tare proasta despre prietena ta, daca tu crezi ca ai putea sa o dai pe spate cumparandu-i ( de ce nu oferandu-i?) ceva simbolic de 1 Martie, cand oricum trebuie sa-i oferi un martisor!

| IloveME a răspuns:

Un trandafie cu snurul traditional de 1martie!
Mie mi-ar place un asemenea cadou!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Las categoria, că-i bună!
Ai putea să-i dăruieşti un mărţişor, o floare frumoasă.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un salt cu parasuta ar fi perfect, dar las visurile...pai bine, eu cred ca ar fi frumos o excursie la natura(are si legatura cu venirea primaverii), sau la piscina(cauta pe net ceva locuri deosebite funny in localitatea ta)dar cu flori ii spui"sorry, nu am imaginatie deoarece tu nu esti muza mea"...si indeobste flori se dau doar la inmormintari.pa pa

| Ioana2518 a răspuns:

Cat de rece poate ca pare a fi..in orice suflet de fata se afla o floare.

| Geniuss a răspuns:

Salut! cel mai indicat ar fi sa ii iei un trandafir alb si un simplu sarut cu un te iubesc ar fi de ajuns :p asta daca ea chiar te iubeste daca nu iai si tu un audi A8 sau un buggati veyron:p

| MeMe77 a răspuns:

Pai poti sa ii dai flori ( trandafir rosu ) este cel mai recomandat pentru ca semnifica dragostea si sa nu iei cu numar par daca ei buchet ( se dau numai la morti numar par straight face ) sau poti sa ii dai un colier cu o inimioara sau cu ceva simbolicwinking bafta