| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou aș putea să-i ofer de Crăciun iubitei mele?

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce isi doreste. De unde sa stim noi asta?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pntofi cu toc inalt

| Werrich a răspuns:

Obiecte personalizate: puzzle cu poza voastră, cana termica cu poza voastră, un glob de brad cu poza voastră, glob cu "fulgi de zăpadă" cu poza voastră.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un pupic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut. Parerea mea ca cel mai frumos cadou e sa i fii alaturi, sa te comporti frumos si sa o scoti in oras prin mall, sa i cumperi un buchet de flori, un parfum, sa o scoti la restaurant si cam atat. Trebuie sa o faci sa se simta apreciata. Nu ai nevoie de foarte multi bani sa i faci un cadou minunat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un glob de Craciun
O cana
O pereche de manusi
Un deodorant
Un gel de dus cu aroma de vanilie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ciocolata, un parfum, sau un ceas și o întâlnire sub clar de luna

| badpanda a răspuns:

Daca vrei sa fie suparata de sarbatori ia-i un rahat de cana cu poza voastra cum sugera colegul mai sus.

| wexceptional a răspuns:

Incearca sa fii un om mai bun spune-i toate sentimentele tale din tot sufletul zambeste-i mai mult ca de obicei, da-i o floare alba care miroase bine si petreceti timp frumos impreuna fa un popcorn la microunde si ia o sticla de vin Schwaben Wein rosu pentru ca e bun si aveti grija sa nu va deranjeze nimeni. Craciun fericit iubitei tale si tie! Sa o tratezi cum poti tu mai bine pentru ca este o fiinta speciala pentru tine si e o binecuvantare ca o ai! Pup-o baaaaaaaaaaaaa.

| Ancandf875 a răspuns:

Buna,daca este pasionata de machiaje poti sa ii iei :
1)o paleta de farduri ori un ruj daca stii ca poarta.
2)bijuterii; ceva din argint care este si destul de accesibil ca pret.
3)o caseta cu parfum sau una de îngrijire
4)dulciuri cat cuprinde si o îmbrățișare calda

| mihaiaici a răspuns:

Ciao, Goxi!

Uite aici niste idei interesante:
https://www.felicitarium.ro/......e-craciun/

| Allep a răspuns:

Un produs de make-up( au reduceri la sephora)
Un parfum
- o geanta, esarfa bluzita
- un calendar advent
- o cutie plina de dulciuri in forma de inima
- ceva de plus
- un album cu voi doi
- un tablou cu mai multe poze

| Werrich a răspuns (pentru Allep):

Bună, sunteți romano-catolic/a?

| Allep a răspuns (pentru Werrich):

Nu

| Allep a răspuns:

Advent calendar, este un calendar cu produse de ingrijire corporala, sau produse de make-up pentru femei? nu este cu calendar obisnuit