| raulihno a întrebat:

Buna, ce tip de folie este cea mai buna pentru s10 plus? Am fost in mall in Baia Mare si nu mi s-a recomandat cea de sticla deoarece nu merge bine amprenta si raman bule de aer. Mi s-a spus ca cel mai bine ar fi cu folie de silicon deoarece merge amprenta si e rezistenta la zgarieturi si la socuri, e adevarat? Pretul uneia fiind de 80 de lei, cu atat mi-a spus ca o pune.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Are Corning Gorilla Glass 6, e păcat să acoperi ecranul cu ceva - ia o husă (activă)

| Bizon95 a răspuns:

Aia de silicon e cea mai buna
iar aia de sticla are o problema foarte nasoala:
NU poti sa iti iei husa, din cauza ca da jos sticla aia, sau ar merge o husa foarte slaba, care nu mai protejeaza telefonul