| vasinistor a întrebat:

Recent mi-am cumparat o folie de sticla pentru telefon de la Alien Surface, chestia-i ca mai are un prieten folie pe telefon si folia lui se simte ca fiind de sticla, a mea se simte putin ca fiind ceva silicon, tin sa mentionez ca am dat destui bani pe ea (100 lei), si vreau sa va intreb care este mai buna? Cea din sticla sau de "silicon" cred ca e, asa se simte, la magazin a spus ca e sticla...

5 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Cea din sticla e mai buna si mai estetica.

| DonGiani a răspuns:

Folia nu este buna pe telefon. Cauta oriunde pe net și o sa vezi ce zice.

| Tuderlus a răspuns:

Pai cea de sticla este mai rezistenta am de 1an folie de sticla pe telefon si inca nici acum nu a cazut sau spart cea de silicon se sparge repede telefonul ca e mai elastica.