| AMM97 a întrebat:

Bunabig grin Organizam de Craciun intre colegi " Mos Craciun secret". Sunt clasa a 9 a si nu prea cunosc gusturile colegei careia trebuie sa ii cumpar ceva:d stiu ca ii plac chestiile cu tinte, are bluze, tot feluri de bratari, si chiar si UGG-uri. Aveti vreo idee ce as putea oferi?

Răspuns Câştigător
| ChokoX3 a răspuns:

Pai, accesorii. Cred ca cel mai bine e sa-i oferi ceva accesorii dragutehappy cel mai dragut, ar fi daca ai lua un tricou alb, si i l-ai decora tu. Acum deepinde si cat de bine te ai cu ea. Sper sa-ti fii fost de ajutor.:*

8 răspunsuri:
| EvaneSScence a răspuns:

Vezi pe bestial.ro sau maniacmusic. ro.Sunt multe accesorii si ieftine.

| lizy12iul a răspuns:

Nu prea conteaza ce ii iei, e gestul mai mult dar poti sa ii iei un ursulet dragut sau un parfum mai ieftin dar dragut o bratara daca tot poarta asa multe(ps:niciodata nu ai destule) cercei ceva, accesorii, o trusa de machiaj, acum depinde si de buget

| Katoteshika a răspuns:

Accesorii, parfumum, un tricou...

| beyondbirthday a răspuns:

Ai putea sa-i oferi niste accesorii (sau haine) cu inspiratie rock, daca zici cai plac asa mult tintele. Cauta prin mall-uri, magazine de personalizari, de artizanat.
Ai putea sa ceri ajutorul unui apropiat de-al ei, s-ar putea sa stie el ce i-ai mei putea cumpara.

| brandsfashion a răspuns:

Un tricou haios cu Dead Santa?
http://cadouri-de-craciun.net/......nte-copii/

| FocusMood a răspuns:

Un ursulet de plus sau o bratara de argint big grin