| sheamus12 a întrebat:

Buna seara,
Am o intrebare. Astazi este vineri. Deci am comandat o masina de spalat rufe de la eMAG marti seara cand era revolutia preturilor, insa aceasta masina nu se incadra in revolutia preturilor. Pe site-ul de la eMAG scria ca astazi o voi primi si am primit chiar un mesaj ca o voi primi szi. Nu am primit-o. Pe site-ul eMAG scrie ca e in depozitul din Bucuresti. Credeti ca imi va veni masian maine(sambata)?

3 răspunsuri:
| simsminionselenaarianasubway1234 a răspuns:

Pai mai suna o data la eMAG si daca nu s-a rezolvat atunci comanda dela alta firma ex; melcador; olx; tocmai.ro; etc
Funda?

| Danzell a răspuns (pentru simsminionselenaarianasubway1234):

Habar n-ai ce zici. eMAG si firmele gen olx sau tocmai au profile diferite. olx si tocmai sunt platforme de re-sale. adica sunt numai produse la mana a doua. si sunt vanzari care nu sunt controlate si nu atesta calitatea serviciului. pentru ca oricine poate vinde.

@sheamus12 suna la reprezenanta. in perioada asta au foarte multe livrari. in principiu vina este a curierului(daca folosesc curieri).

| alexandraale22 a răspuns:

Cred că da! puppy dog eyes