| Zsolt15 a întrebat:

Buna,deci duminica plecam din tara si la kaufland este promotia cu bugatti din care as vrea un troller,cand eram la mare la kaufland Mangalia am vazut si ne-a interesat doar ca nu aveam "punctele" si abia azi am cumparat ca sa avem punctele necesare dar unde locuim noi nu mai erau si au zis la serviciu clienti ca nu vor mai aduce, dupa am sunat la serviciu clienti sa verificam stocul pentru inca 4 locatii kaufland la 31, 51 si 61 km distanta de orasul meu si nu era nicaieri.Din cate stiu kaufland in care nu am verificat deja sunt departe la 78-150 km distanta, cum as putea sa fac rost pana duminica de un troller sau eventual ce sugestii aveti?

FUNDA!

3 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Te duci la magazin şi cumperi un troler!
Vrei neapărat să fie cu spiderman pe el?
Te interesează să fie util, şi chiar nu ai bani deloc?, de vrei să îl cumperi cu bonuri de masă?
Ce sa ajuns de societatea asta dom'le!

| Zsolt15 explică (pentru mudokins78):

Nu e cu spiderman, e de calitate si cu punctele costa 200 de lei cel mic (pret original 800 lei)
am deja troller chiar 4 si fie sau rupt picioarele sau materialul din interior se rupe si nu era folosit intens. Vreau ceva calitativ!

| mudokins78 a răspuns (pentru Zsolt15):

Şi de ce nu plăteşti? Şti cum e, dai o dată şi gata! Te chinuieşti ca soru-mea de a strâns puncte pentru nişte amărâte de cuţite sau tigăi, nu mai ştiu exact ce.
Şi când le'a terminat de strâns, s-a terminat campania! Ha, ha, ha,!
(Până la urmă i-am dat eu banii necesari)